Imprezy okolicznościowe z dala od miejskiego zgiełku

Branża związana z organizacją imprez okolicznościowych, zarówno tych firmowych, jak i rodzinnych, zauważyła w ostatnim czasie pewien ciekawy trend. Osoby wybierające dogodne miejsce imprezy coraz częściej rozglądają się za miejscówkami, gdzie do dyspozycji jest ciekawie wyglądający budynek wraz z miłym dla oka – najlepiej zielonym - plenerem. Bardzo modne jest wybieranie miejsca gdzieś na obrzeżach dużego miasta, w miejscu, z którego szybko można dostać się w okolice centrum, a jednocześnie możliwy jest wypoczynek w bezpośrednim towarzystwie przyrody, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Niewątpliwie takim urokliwym miejscem nieopodal Poznania jest Luboń. Malowniczo położona miejscowość licząca niespełna 30 tys. mieszkańców, sąsiadująca z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. To właśnie tu wielką popularnością wśród organizatorów imprez biznesowych jak i rodzinnych cieszy się Villa Montana, uroczy dworek usytuowany wśród zieleni, posiadający w swojej zabudowie dużą salę przeznaczaną do imprez okolicznościowych, a także klimatyczną restaurację z wyborną, polską kuchnią.

Villa Montana – przyjęcia z możliwością noclegu

Dworek Villa Montana pełni rolę hotelu dla gości weselnych lub uczestników spotkań biznesowych. Podczas pobytu każda osoba ma do dyspozycji przytulny pokoik z bezprzewodowym dostępem do internetu. Posiłki odbywają się na sali lub w uroczej restauracji natomiast w miesiącach letnich możliwe jest zjedzenie posiłku na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od zaplanowanego programu imprezy.

Eventy, szkolenia, zjazdy absolwentów, uroczystości weselne, jak i inne wydarzenia powinny być okraszone dobrym nagłośnieniem, naświetleniem itp. Villa pod względem warunków technicznych nadaje się rewelacyjnie jako miejsce dla spotkań i organizacji imprez okolicznościowych.

Dla wielu organizatorów bardzo ważne są tereny sąsiadujące z miejscem pobytu gości, z tego względu, iż bardzo ciekawą rozrywkę mogą stanowić wspólne spacery, zwiedzanie, itd. W Luboniu znajdują się ciekawe architektonicznie Kościoły pod wezwaniem św. Jana Bosko, oraz Kościół pod wezwaniem św. Barbary. Warty uwagi jest bardzo charakterystyczny Pomnik Siewcy, który od niemal stu lat ozdabia uroczy, zielony park.

Uczestnicy imprezy okolicznościowej, szczególnie firmowej, mogą udać się do pobliskiego Wielkopolskiego Parku Narodowego, który rozciąga się na przestrzeni wielu hektarów. Spora część parku jest domem osobliwych i niezwykle rzadkich okazów zwierząt i roślin, a także pomników przyrody. Organizowana w tym miejscu impreza integracyjna może okazać się wspaniałym i niezapomnianym wydarzaniem. Dzień pełen wrażeń warto zakończyć pyszną kolacją w Villa Montana, która serwuje wykwintne, polskie dania, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego smakosza.

Obsługa gości w dworku Villa Montana należy do najlepiej wykwalifikowanych. W restauracji oraz kawiarni pracują specjaliści w swoim fachu, którzy czuwają nad tym by pobyt gości był jak najbardziej udany i komfortowy. W razie jakichkolwiek pytań służą państwu pomocą i radą. Zdjęcia obrazujące Villa Montana dostępne są na stronie internetowej www.villamontana.pl.

Dzięki lokalizacji Lubonia, przez który przebiega autostrada A2, przejazd do Poznania zajmuje przysłowiowe pięć minut, co sprawia, że nocleg poza miastem nie sprawia żadnych problemów dla osób chcących zwiedzić stolicę Wielkopolski lub wybierają się tam w sprawach biznesowych.

Wybierając okolice Poznania do zorganizowania imprezy okolicznościowej, warto sprawdzić ofertę Villa Montana. Do pensjonatu z wykwintną restauracją gorąco zaprasza profesjonalna i miła obsługa. Dodatkowe walory w postaci przyległych terenów zielonych to prawdziwy atut, z którego chętnie korzystają organizatorzy imprez, gdyż doskonale wiedzą, że event w malowniczym pensjonacie oraz w pobliskim plenerze daje możliwość przygotowania licznych atrakcji dla gości w każdym wieku i o najróżniejszych zainteresowaniach.